Abiks tellijale

TELLIMINE

 

Fridastyle.ee kodulehelt tellimiseks pole vaja Teil end eelnevalt registreerida, vaid saate asuda koheselt tellima. Tellimine on väga mugav, sest kogu aeg kuvatakse teile parempoolses veerus Teie tellimisinfo (shopping cart).

Sobiva toote juures lisage see ostukorvi (add to cart) nii mitu korda, kui mitu toodet soovite tellida. Saate toodete koguseid ka muuta, kui valite “checkout” ja seal uuendate kogust (quantity). Kui olete valinud ostukorvi kõik soovitud tooted, siis vajutades nupule “ostukorv” (checkout) saate üle kontrollida, kas korvis on kõik soovitud tooted. Olles veendunud, et kõik valitud tooted on ostukorvis, vajutage nupule “tellimine” (purchase) olles eelnevalt täitnud kontaktandmed ja tarneaadressi. Palun kontrollige, et Teie meiliaadress oleks õigesti sisestatud, sest tellimuse kinnituse saate oma meiliaadressile ning sealt leiate ka andmed makse tegemiseks.

 

TASUMINE

 

Peale kauba tellimist saadame Teile arve, kus kirjas tasumiseks vajalik info. Kaubale ise järgi tulles, saate tasuda sularahas.

Peale makse laekumist postitame Teie kauba hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole kaupa võimalik postitada, anname sellest Teile teada 24 h jooksul. Kui Teie makset pole meile laekunud 3 tööpäeva jooksul, loeme telimuse tühistatuks.

 

EESTI SISENE TRANSPORT

 

Tellitud kauba saadame Teile Eesti siseselt kas Eesti Posti teenusega või Smart Postiga. Ostukorvis saatekulu ei kajastu. Saatekulud lisame Teile saadetavale arvele. Saatekulu on 3.50 eurot. Smart Postiga kauba saamise soovi korral sisestage tarneaadressi (Shipping address) lahtrisse “aadress” (address) soovitud Smart Posti postkasti asukoht (nt. Rebase Rimi, Tartu).

Kui tellite tooteid vähemalt 70 euro väärtuses, siis eesti piires on saatmine TASUTA!

Kui te pole saadetist kätte saanud vähemalt 7 tööpäeva jooksul, siis võtke meiega kindlasti ühendust.

 

RAHVUSVAHELINE TRANSPORT

Kauba saadame Teile Eesti Posti teenuseid kasutades vastavalt Eesti Posti hinnakirjale. Välismaale saates ostukorvis automaatselt saatekulusid ei kuvata.

Kui Te pole saadetist kätte saanud 30 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist, siis võtke palun meiega ühendust!

GARANTII

 

Teil on õigus 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest tehingust taganeda. Selleks ei pea Te oma otsust põhjendama, kuid palume Teil sellest meid informeerida e-maili teel ning tagastada kaup. Kaup peab olema kasutamata. Tagastame Teie raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist Teie poolt näidatud pangaarvele. Tagastamisele ei kuulu transporditasu.
Juhul kui leiate tootelt mõne puuduse, mis vähendab toote väärtust, siis vastavalt kokkuleppele, kas tagastame raha, kõrvaldame võimalusel puuduse või vahetame toote teise samaväärse toote vastu.
Kui Teil mingil põhjusel ei õnnestu e-poest tellimust teha, siis saate alati edastada tellimuse ka e-maili kaudu: info@fridastyle.ee. Võtame vastu ka eritellimusi! Eritellimuse valmistamise tähtaeg on kokkuleppeline.